Kamerové systémy

Kamerové systémy  sa dnes čoraz častejšie využívajú za účelom ochrany osôb majetku a výrobných procesov pred krádežou a poškodením. Využitie moderných informačných technológii v najrôznejších typoch obchodných, výrobných prevádzok však so sebou prináša niekoľko úskalí, na ktoré by prevádzkovatelia nemali zabúdať.

Záznam z bezpečnostnej kamery je osobným údajom, na základe ktorého možno priamo či nepriamo určiť totožnosť fyzickej osoby. Každý kamerový systém, ktorý monitoruje priestor prístupný verejnosti (parkoviská, obchodné priestory, námestia atď), preto musia spĺňať kritéria stanovené právnymi predpismi na ochranu osobných údajov.

Preto Vám ponúkame komplexnú dodávku, montáž a servis kamerových systémov. Na všetky činnosti máme potrebné certifikáty a technici majú dlhoročné skúsenosti v danej oblasti.

Kamerovým systémom možno snímať priestory, prevádzky a osoby vo vysokom rozlíšení čo umožní sledovanie rozličných procesov a správanie osôb v danom objekte. O tom ako kamery objasnili prípad prepadnutia sa dočítate TU.

Po obhliadke a osobnom pohovore Vám vypracujeme cenovú bezplatnú kalkuláciu. Po Vašom odsúhlasení bude realizovaná montáž našimi technikmi v dohodnutom termíne.

V tejto oblasti máme dlhoročné skúsenosti a pravidelne školených technikov……