Elektrické zabezpečovacie systémy

Úlohou elektronického zabezpečovacieho systému – EZS je poskytovať informácie o pohybe osôb v zabezpečených priestoroch, poskytovať informáciu v prípade narušenia a spustiť signalizáciu v prípade takýchto udalostí. Systémy elektronickej zabezpečovacej signalizácie (EZS) tvorí ústredňa, kabeláž, čítacie zariadenia a klávesnice, snímacie prvky, komunikačné a signálne prvky. Ústredňa vyhodnocuje signály z jednotlivých prvkov systému EZS, okrem signalizácie vlastnými prvkami (telefónny komunikátor, PCO, siréna, …) Prístupové zariadenia – klávesnice a čítačky – slúžia pre identifikáciu oprávnených osôb pre povolenie vstupu a pohybu do objektu, podľa prevedenia môžu byť interné alebo externé (do vonkajšieho prostredia). Na EZS ústredne je možné pripojiť aj celý rad snímacích prvkov – medzi najznámejšie patria detektory pohybu (tzv. PIR), snímače rozbitia skla, rôzne priestorové, plynové detektory atď.

Pre zákazníkov máme v ponuke certifikované zabezpečovacie systémy PARADOX  splňujúce aj tie najnáročnejšie kritériá. Sú certifikované aj Národným bezpečnostným úradom.. Samozrejmosťou je aj diaľková správa cez web rozhranie….

Ponúkame komplexné riešenia elektronickej ochrany objektov, dodávky, inštalácie, servis, projekty, revízie, zabezpečovacích systémov PARADOX, vieme doporučiť a pripojiť daný objekt na PCO-pult centralizovanej ochrany kdekoľvek v rámci SR.

Na dané činnosti máme všetky oprávnenia a certifikáty.